Registrace na stáž

  • Nutnou podmínkou pro přihlášení na stáže IAESTE Czech Republic je registrace. Úplná registrace znamená vyplnění registračního formuláře, nahrání životopisu a výpisu známek. Bez registrace není možný výběr stáže.
  • Registraci není možné dokončit bez nahrání dokumentů, a tak si je připravte předem. Pro registraci nejsou nutné oficiální výpisy známek v angličtině, stačí výpis v češtině.
  • Pokud jste u nás již registrovaní, na tomto odkazu budete mít možnost si zvolit svou stáž.

Při přihlašování si dejte pozor na to o jaký typ stáže se jedná!

1. Sezónní stáže AC

Výhoda sezónních stáží je, že se na ně mohou přihlašovat jen studenti z České republiky, což znamená menší konkurenci a větší šanci na přijetí. Stáže jsou označeny zkratkou AC. Přihlašování na tyto stáže začíná na přelomu února a března 2021 a budeme tě o něm informovat. Po přihlášení, je zkontrolováno, zda student splňuje požadavky stáže a je pozván na pohovor.

2. Mimosezónní stáže (COBE, FCFS)

Přihlašování na mimosezónní stáže je možné celý rok, ale mohou se ně hlásit lidé z celého světa a dochází tak k větší konkurenci. Student nemusí projít pohovorem v IAESTE Czech Republic. Často je nutné projít skype pohovorem se zaměstnavatelem. COBE - zaměstnavatel si vybírá ze všech kandidátů, kteří se na stáž přihlásí (nutno počítat s velkou konkurencí) FCFS - zaměstnavatel schvaluje kandidáta, který se přihlásí nejrychleji (je nutné mít připravené dokumenty pro nominaci velmi rychle - ideálně do 1 až 2 dnů)

Partneři IAESTE Czech Republic

Generální partner
ČEZ a.s.
Partneři Plus
ABB
CGI
Digiteq
Eon
Procter Gamble
Robert Bosch
ŠKODA Auto
ŠKODA Transport
VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA k.s.
Partneři Standard
ČEPS, a.s.
Accenture
AKKA
Konplan s.r.o.
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Porsche Engineering
PP53
© 2017 IAESTE Czech Republic
YouTube  Facebook