O IAESTE

Ve zkratce

IAESTE A.s.b.l. je mezinárodní, nevládní, nepolitická, nezisková organizace, která sdružuje studenty a akademiky po celém světě a usiluje o profesní a osobní rozvoj studentů a mladých absolventů bez ohledu na jejich náboženství, národnost, barvu pleti, sexuální orientaci či pohlaví. Českou pobočkou je IAESTE Czech Republic, které každoročně zprostředkuje zahraniční stáže pro více než stovku studentů českých univerzity a zajistí stáže v Česku zhruba stejnému počtu zahraničních stážistů.

1948

založení organizace

4 000

studentů vyslaných na stáž

85

členských zemí
 

Sledujte naše události na Facebooku

 

Mezinárodní výměnný program

Na základě recipročního principu studenti vyjíždějí na zahraniční praxe v rámci členských států IAESTE. Rozvíjí studenty o odborné, jazykové znalosti a zkušenosti s prací v jiné zemi. Fungující výměnný program od roku 1948. Každoročně se z ČR podaří vycestovat na zahraniční praxi asi stovce studentů. Program otevírá možnost obohatit firemní kulturu i mezinárodní atmosféru uvnitř společnosti. A také přispívá k větší toleranci a porozumění mezi národy a kulturami
 

Historie IAESTE

 

Pro další události z naší historie posouvejte šipkami

 

Kontakty

 

Neváhejte nám napsat cokoliv co vás napadne. Ať už jste stávající, potencionální nebo bývalí student co s námi cestoval do zahraničí na praxi.

[email protected]

Všechny kontakty >

 
 

Připojte se do týmu IAESTE

Chceš na sobě pracovat? Chceš si najít kamarády po celém světě? Jsi třeba sportovec/hudebník/skaut zkrátka někdo, kdo je zvyklý dělat něco navíc? Tak se k nám přidej! IAESTE je v podstatě parta studentů, kteří si volný čas zpříjemňují týmovou prací na projektech IAESTE, během nichž si ověřují a zdokonalují své schopnosti.

Chci se stát členem

O IAESTE

Partneři IAESTE Czech Republic

Generální partner
ČEZ a.s.
Partneři Plus
ABB
Akkodis
Allegro Microsystems Europe
BTL Medial Technologies
Dialog Semiconductor
Digiteq
Eon
Robert Bosch
ŠKODA Auto
ŠKODA Transport
VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA k.s.
ZF Engineering
Partneři Standard
ČEPS, a.s.
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Porsche Engineering
Procter Gamble
Tietoevry
© 2017 IAESTE Czech Republic
YouTube  Facebook