banner2

Obrázky z praxí

001.jpg

Partneři IAESTE ČR

12_cez

Generální partner


 

05_skoda

zfengenering

237542_504862_Telefonica_RGB

pag

11_EON

 

bitmap-mbtech-bohemia-s-r-o

valeo

bitmap-porsche-engineering-services-s-r-o

 

abb-logo

 

cpost

RhodeSchwarz

09_ricardo

 

10_it_talents

 

Sony-DADC-logo

 

14_ceps

 

tpca

 

331-deloite

elektrobit

lovochemie

ge_aviation

robert_bosch

TSystems

bitmap-jhv-engineering

csob

 

 

Zaujali tě aktivity a činnosti IAESTE? Rád/a by ses aktivně podílel/a na jejich organizování?
Zavítej do sekce Chci se stát členem a najdi si své lokální centrum, kde se začneš realizovat.

Láká tě více pracovat v zahraničí ve svém oboru? Chceš vědět, co vše musíš splnit a jak a kdy se včas zapojit do výměnného programu zahraničních stáží? Pak jdi rovnou na Chci na praxi do zahraničí.

Sháníš skvělé téma bakalářské nebo diplomové práce, za kterou by ses nemusel stydět a se kterou by ses chtěl chlubit ještě pár let po škole? Už hledat nemusíš! Jdi rovnou na Hledám téma diplomky.

Potřebuješ pracovní praxi při studiu? Chceš pracovat ve svém oboru? Jsi po škole a začínáš se teprve poohlížet po nějaké lukrativní práci? Brigády, poloviční pracovní úvazky a práci na trvalý pracovní poměr ... to vše nalezneš na Hledám práci.

Stipendia Accenture
Středa, 23 Červenec 2008 23:03
Společnost Accenture uděluje stipendia, která umožňují studentům českých univerzit studovat v zahraničí

Jedenáct studentů získalo v roce 2008 finanční podporu z Fondu společnosti Accenture spravovaného Nadací Open Society Fund Praha na studium v zahraničí

Praha, 1.7.2008: V sídle společnosti Accenture se uskutečnilo slavnostní předání nadačních příspěvků 11 studentům na podporu jejich studia v zahraničí. Slavnostního předání se osobně účastnili generální ředitel společnosti Accenture pro Českou republiku, MaurizioBarini a Marie Kopecká, ředitelka Nadace Open Society Fund Praha.

V roce 2005 byl v Nadaci Open Society Fund Praha zřízen Fond společnosti Accenture za účelem podpory vysokoškolských studentů. Každoročně se jich o získání stipendia v náročném dvoukolovém výběrovém řízení uchází zhruba padesát.

Příspěvek je určen na stipendia pro studenty, kteří ukončili minimálně bakalářské studium nebo jsou postgraduálními studenty v následujících oborech: informační technologie, informační a znalostní inženýrství, finance a účetnictví, ekonomie a management, případně business administration. Stipendium je určeno na nákup učebnic, nebo na úhradu cestovních a ubytovacích nákladů v zahraničí. Společnost Accenture od doby vzniku Fondu věnovala na stipendia více než 1 846 000 Kč.

Studium v zahraničí dává českým studentům hodnotné mezinárodní zkušenosti, stejně jako příležitost vylepšit si znalost cizích jazyků. Obojí jim může významně pomoci po absolvování vysoké školy při hledání dobrého zaměstnání.

„Podpora nadaných mladých lidí s možností rozšířit své vzdělání studiem v zahraničí a pobytem v kulturně odlišném prostředí výrazně přispívá k formování budoucích elit - právě ty budou spoluvytvářet naši společnost v příštích desetiletích,“ řekla Marie Kopecká, ředitelka Nadace Open Society Fund Praha.

„Společnost Accenture již několik let podporuje talentované vysokoškolské studenty, kteří si přejí získat mezinárodní zkušenosti studiem v zahraničí,“ řekl Maurizio Barini, generální ředitel společnosti Accenture pro Českou republiku. „Jako globální společnost sloužící klientům ve 49 zemích víme, jak důležité je pro lidi vstupovat do zaměstnání nejen s vynikajícími technickými znalostmi, ale také s rozmanitou průpravou a zkušenostmi. Jsme potěšeni, že s pomocí Accenture Fondu můžeme pomáhat mladým ambiciózním a talentovaným lidem, kteří hledají způsob, jak rozšířit své znalosti a zkušenosti prostřednictvím studia v zahraničí.“

O Společnosti Accenture:
Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a obsáhlých znalostí napříč všemi průmyslovými odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými rozsáhlým výzkumem nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve státní správě. Se 178 000 pracovníky ve 49 zemích světa dosáhl čistý obrat společnosti 19,7 miliardy USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2007. Více informací naleznete na internetových stránkách www.accenture.com.

O Nadaci Open Society Fund:
Nadace Open Society Fund působí v České republice od roku 1992. Během této doby nadace vynaložila více než 1 miliardu korun na podporu aktivit, které posilují rozvoj otevřené společnosti. Programy nadace jsou zaměřeny na podporu budování právního státu, lidských práv a antidiskriminaci, dále na rozvoj občanského sektoru, mezinárodní spolupráce a podporu vzdělávání.

Koordinátor programu: Zdenka Almerová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel: 222 540 979