logovsb IAESTE je nezávislá, nezisková, nevládní a nepolitická studentská organizace. Hlavní naší náplní je mezinárodní výměnný program pro studenty vysokých škol v České republice. Mimo tuto činnost připravujeme pro studenty mnoho jiných projektů jako např. Katalog pracovních příležitostí, Veletrh pracovních příležitostí aj.


Jazykové kurzy v zimním semestru 2014
Friday, 19 September 2014 00:00

V zimním semestru otevíráme jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny pro začátečníky a pokročilé. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory a probíhají po dobu 11 týdnů od 6.10.2014. V učebně může být maximálně 12 studentů.

Cena kurzu je 1500 kč.

>> Přihlášení do kurzu <<

 

 
Bridge Builder Contest pro střední školy
Tuesday, 12 November 2013 14:27
Společnost ArcelorMittal bude sponzorovat první ročník soutěže pro žáky technických středních škol. Celá soutěž je organizována studentskou organizací IAESTE VŠB-TU Ostrava pod záštitou projektu Ambasadoři přírodovědných a technických oborů Moravskoslezského kraje. Tato soutěž proběhne 2. 12. 2012 v areálu Auly VŠB a v současné chvíli je registrováno přes 100 soutěžících z osmi různých středních škol v Moravskoslezském kraji. V den soutěže...

Read more...
 
Přihlaš se na inženýrskou soutěž!
Monday, 07 October 2013 19:22
Ukecej tři kamarády. Vyberte si jednu z kategorií: Case Study nebo Team Design.

Inženýrská soutěž LEC má již několikaletou tradici a je skvělou možností, jak si vyzkoušet nabyté znalosti v praxi a zaujmout svým výkonem třeba i potenciální budoucí zaměstnavatele. Sežeň tři další kamarády a přihlašte svůj tým nebo se přihlaš sám a my se pokusíme ti tým sestavit!

Účast na soutěži je zdarma a soutěžícím se může stát každý student VŠB-TU...

Read more...
 
Podzimní zážitek pro studenty z Ostravska
Wednesday, 02 October 2013 20:54

ostrava-clanek

Co s blížícím se víkendem? Prožijte ho stylově - vyhrajte modrou
koloběžku, sportovní batoh nebo třeba cool rádio do sprchy. Objevte novinky
od Samsungu a rozjeďte to na herních konzolích.

Read more...
 
Zahraniční praxe 2013
Tuesday, 22 January 2013 21:44
I v letošním roce můžete s IAESTE vycestovat na 2-12 měsíců do některé z 80 zemí světa. Procvičíte si jazyk, poznáte místní život a naučíte se přitom i něco ze svého oboru.
Zveřejnili jsme nabídku praxí pro letošní rok. Zaregistrujte v naší databázi - a včas vám dáme vědet vše potřebné.

Neumíte si vybrat, kam odjet? Doplnili jsme zkušenosti studentů, kteří byli na některé praxi v loňském roce - co takhle pracovat dva měsíce ve Finsku, tři...

Read more...
 
Diář studenta
Monday, 17 September 2012 21:35
diar_2013V novém školním roce jsme pro vás připravili novinku - Diář studenta. Tištěného průvodce vašeho akademického roku získáte ZDARMA v prvním týdnu semestru ve vestibulu budovy A. On-line verzi naleznete na www.diarstudenta.cz.
 
Katalog iKariéra 2012
Saturday, 21 April 2012 18:53

katalog2012Končíš vysokou školu a ještě nevíš, ve které firmě můžeš uplatnit své odborné znalosti? Právě vychází letošní Katalog pracovních příležitostí iKariéra. K dostání zdarma v tištěné podobě nebo na CD-ROM v naší kanceláři na VŠB-TU D-014 nebo ve vestibulu budovy A.

Zaměstnavatelé jako RWE, ON Semiconductor, AVX Czech republic nebo Ostravské vodárny čekají i na tebe!

 

ikariera.cz

 
Jazykové konkurzy na zahraniční stáže
Monday, 07 November 2011 14:06

Zkušenosti z praxíVážené studentky a studenti, 

během uplynulého roku jistě spousta  Vás zatoužila vyrazit na zkušenou do světa. IAESTE má pro Vás jedinečnou příležitost. Jako každý rok i letos pořádáme jazykové konkurzy pro ty z Vás, kteří mají zájem o praxi v zahraničí. Zaleží jen a jen na Vás. Pojďte tedy svému štěstí naproti.

Detailní informace o podmínkách výměnného programu.

Na konkurzy je nutné se předem registrovat

 
Hledáme nové členy
Sunday, 11 September 2011 10:43

nabor novych clenu

Studuješ v Ostravě nebo okolí? Chceš získat manažerské dovednosti nebo se zlepšit v komunikaci v cizích jazycích? Chceš se naučit, co Ti škola nenabídne? Získej náskok před spolužáky a vylepši si svůj životopis!

Určite najdeme v některém našem týmu místo i pro Tebe :-)

Ozvi se nám a rádi Ti řekneme další informace o našich aktivitách.