Distribuce nového katalogu iKariéra ve dnech 8. - 10. dubna 2014

Ve dnech 8. - 10. dubna 2014 speciální tým IAESTE v kostýmech projektantů distribuoval nové,  již 21.  vydání katalogu iKariéra. Katalog  iKariéra byl zdarma roznesen po univerzitním kampusu Západočeské univerzity v Plzni na Borech. Pro studenty, absolventy či jiné zájemce bylo připraveno 1 600 katalogů v tištěné podobě a 1200 CD s katalogem v podobě elektronické.

A pro koho je katalog iKariéra určen a co obsahuje?

Katalogu iKariéra představuje nejucelenějšího průvodce po galaxii zajímavých volných pozic v českých i zahraničních firmách, které by do svých pracovních týmů rády přijaly šikovné studenty či čerstvé absolventy na pozice stálých zaměstnanců, brigádníků či stážistů. Vypisují mj. také témata bakalářských a diplomových prací.

Téma letošního katalogu, který již tradičně přináší také řadu cenných rad, se nese ve znamení plánování kariéry – jděte svému štěstí naproti a naplánujte kariéru s IAESTE. Katalog iKariéra 2014 je k dispozici v tištěné podobě, na CD i na stránkách katalog.ikariera.cz nebo na facebooku pod Katalog iKariéra 2014.

 

Děkujeme všem partnerům, kteří se účastnili tohoto projektu.

 

Obalka


kik_14_3

kik_14_1