logozcu Lokální centrum IAESTE při ZČU Plzeň je jednou z poboček studentské neziskové organizace IAESTE ČR, jejímž posláním je zvyšování úrovně odborných a jazykových znalostí studentů a absolventů, zejména prostřednictvím stáží v některé z 84 zemí světa, které v současné době sdružuje mezinárodní organizace IAESTE International.

Veletrh pracovních příležitostí

Dne 19. března 2014 se uskutečnil již 19. ročník Veletrhu pracovních příležitostí, pořádaný organizací IAESTE při ZČU ve spolupráci se Stavovskou unií studentů ZČU a Západočeskou univerzitou. Akce se již tradičně konala od 10:00 do 16:00 ve vstupních prostorách budovy Fakulty elektrotechnické a ve společné budově Fakulty aplikovaných 
věd a Fakulty strojní na Borských polích v Plzni.
 

Cílem veletrhu bylo, stejně jako v předešlých ročnících, zprostředkovat studentům a především čerstvým absolventům jejich možná první kontakt s  potenciálními zaměstnavateli. Jednotlivé společnosti se studentům prezentují ve veletržních stáncích. Studenti tak mají možnost komunikovat s personalisty jednotlivých firem a získat tak přehled o požadavcích a nabídkách firem. Akce se odehrává v neformální a uvolněné atmosféře. 

Vstup na veletrh je zdarma. Návštěvníci obdrží při příchodu tašku obsahující Průvodce veletrhem (brožuru, která obsahuje informace o všech firmách, jež se veletrhu zúčastní) a další informační či propagační materiály od zúčastněných firem.

 

 

František Rajtmajer - Koordinátor Veletrhu pracovních příležitostí

mobil:  721 472 453

e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

spolecna_VPP