testbanner_v2

IAESTE LC BRNO
Monday, 28 September 2015 00:00
Vítej na stránkách lokálního centra IAESTE LC Brno!

Jsi-li student vysoké školy a pouze studovat Tě nenaplňuje? Hledáš, kde bys prodal svoje kreativní a týmové myšlení? Potom si sem zabloudil zcela správně! IAESTE má v popisu práce pomáhat studentům se zapojit a zlepšovat se ve všech ohledech.

Ptáš se, co všechno Ti můžeme nabídnout? Zde je odpověď:
- zprostředkováváme placené zahraniční praxe přímo ve Tvém oboru studia po celém světě
- pořádáme Veletrh pracovních příležitostí iKariéra pro všechny studenty a absolventy technických vysokých škol přímo na akademické půdě VUT v Brně
- spolu s dalšími lokálními centry IAESTE ČR vydáváme Katalog pracovních příležitostí iKariéra, Diář studenta (který můžeš nalézt zcela zdarma na VUT v Brně) a shromažďujeme aktuální volné pracovní pozice na jobportálu iKariéra
- stát se členem, podílet se na velkých projektech, komunikovat s významnými firmami v České republice i v zahraničí, účastnit se mezinárodních konferencí, cestovat, bavit se, poznat skvělé nové lidi atd.
- kontaktovat současné členy, zeptat se je na cokoli, co tě zajímá

Pokud sis žádný z nabízených projektů nevybral, věř, celkem si nás překvapil .o) Proto nám neváhej napsat svoje připomínky, náměty na inovace či stížnosti na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Tým IAESTE LC Brno se těší, že se někdy potkáme .o)

MW

 

Partneři IAESTE LC Brno:

logo_fast