logo_bile_web IAESTE ČVUT Praha je jednou z poboček studentské neziskové organizace IAESTE ČR, jejímž posláním je zvyšování úrovně odborných a jazykových znalostí studentů a absolventů, zejména prostřednictvím stáží v některé z 85 zemí světa, které v současné době sdružuje mezinárodní organizace IAESTE International.
Den iKariéra 2015
Friday, 13 November 2015 02:53
DiK_Facebook_cover_page

Přijměte naše pozvání na Den iKariéra, který se bude konat ve středu 18. 11. 2015 od 9:00 hodin  na Fakultě elektrotechnické a Fakultě strojní  na Českém vysokém učení technickém. Jedná se o 5. ročník této akce.

Firmy na Dni iKariéra mají příležitost oslovit studenty přímo v akademickém prostředí. Jako na tradičním veletrhu iKariéra se společnosti prezentují na svém stánku. Navíc si mohou s sebou přivézt na ukázku své výrobky, ať už se jedná o elektromotor, čerpadlo nebo celé auto. Na stánku personalisté představí studentům, jaké pracovní pozice firma nabízí nebo jaké téma závěrečné práce mohou v jejich firmě vypracovat.

 

“Studentům nebo absolventům doporučujeme si s sebou vzít životopis. Není ostudou se na stánku zeptat, jak při pracovním pohovoru udělat co nejlepší dojem, nebo si jej rovnou vyzkoušet. Nejeden student tímto způsobem našel zaměstnání,” popisuje Honza Kopačka, koordinátor akce.

Doprovodným programem pro účastníky budou semináře vystavujících firem, na které je potřeba se předem registrovat. I letos pro účastníky organizátoři připravili soutěž. Každý posluchač semináře obdrží soutěžní kartičku a bude zařazen do slosování. Na které firmy se můžete těšit? “Potvrzenými vystavovateli jsou ŠKODA AUTO, Accenture, Hewlett-Packard, Procter and Gamble, Robert Bosch a Valeo,” uzavírá Jakub. Nezmeškejte příležitost a dostaňte se do čela!

Program seminářů

Čas

Téma seminářů

Firma

Místnost

09:00   Vývoj softwaru v automotive   Valeo   FEL - 82
09:00   Přijetí do firmy a začátek pracovní dráhy   P&G   FS - Rýsovna
10:00   Jak se strojař stal ajťákem   Accenture   FEL - 82
10:00   Správně napsaný životopis jako klíč k úspěchu v životě   Robert Bosch   FS - Rýsovna
11:00   Změna výrobku – co všechno to pro procesního inženýra znamená   P&G   FEL - 82
11:00   Vývoj navigačních systémů pro osobní automobily v online světě   Škoda Auto   FS - Rýsovna
12:00   Hewlett Packard Enterprise - Next generation SW in Prague   HP   FS - Rýsovna
13:00   Chlazení nové generace. Věděli jste, že samořídící auta se vyvíjí v Praze?   Valeo   FEL - 86
13:00   'Dieselgate' a budoucnost dieselových motorů   Robert Bosch   FS - Rýsovna
15:00   Hacking (útok a obrana) - Accenture IT Security Services   Accenture   FEL - 86
15:00   Zkouška je od slova zkusit. Bosch zkouší výrobky od A do Z   Robert Bosch   FEL - 4
16:00   SIEM and ArcSight   HP   FEL - 4

Chci se registrovat!