The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience

Praxe a stáže, výměnné projekty.
Vaše nejlepší cesta ke vzdělání.

Zůstaňme ve spojení

Partneři IAESTE ČR

skoda


Partneři plus:

logo 

honeywell

faurecia

e4t_logo

strabag

prazdroj

zfengenering

 

abb-logo

 

olympus_symbol_claim_below_larger70mm_rgb_l

 

cgi_logo_color

 

robert_bosch

 

16

 

12_cez

 

WEB_MBtechl

 


Partneři standard

10

 

sony_dadc.eps


WEB_CA

 

commerzbank

 

WEB_ricardo

 

WEB_ittalents

Obrázky z praxí

No images
Interview Skills Workshop
Tuesday, 17 February 2015 12:41
McKinsey & Company vás zve na Interview Skills Workshop, který proběhne v úterý, 9.4.2015 ve 13:00 v pražské pobočce této firmy. Budete mít možnost vyzkoušet si své dovednosti při pohovoru a při řešení různých problémů díky komunikaci s konzultanty firmy v příjemném prostředí.

Pro více informací se podívejte na www.mckinsey.cz/recruiting-eventsii. Na těchto stránkách najdete i odkaz na přihlášení, přihlášky jsou akceptovány do 23. března...

Read more...
 
Z deníku jednoho českého Honzy - 3. část
Wednesday, 04 February 2015 17:43
Svůj deník nám poslal Bc. Jan Krupička, který vyjel loňské prázdniny do Brazílie. Co znamená Pré-Festa do 1 Real a co je potká po cestě na party?

WARM UP PARTY (7. 8. 2014)

   Takže zhruba po týdenním společném bydlení se vydáváme na první party. Všichni jsme studenti a víme, co znamená žít v „chudobě“. Proto nás zláká nabídka Pré-Festa do 1 Real!, po našem by se to mohlo jmenovat Warm Up Party za 10 kaček. Warm Up proto, že v se koná v den...

Read more...
 
Na stáž s IAESTE - zveřejnění praxí
Monday, 02 February 2015 10:07
Chceš vyjet do zahraničí, užít si neobyčejné prázdniny a ještě k tomu získat praxi v mezinárodní firmě nebo na zahraniční univerzitě? Využij našeho mezinárodního programu stáží a podívej se s IAESTE do jedné z 86 zemí světa.

Zveřejnění praxí pro tento rok proběhne již dnes, seznam najdeš zde. Budeš si je moci v klidu prohlédnout a seřadit dle priority. Samotné přihlašování bude spuštěno 5.2.2015 mezi 16:00 a 19:00.

Pro samotný...

Read more...
 
Z deníku jednoho českého Honzy - 2. část
Friday, 30 January 2015 00:00
Svůj deník nám poslal Bc. Jan Krupička, který vyjel loňské prázdniny do Brazílie. Tentokrát se podíváme, jak vypadá místní život.

MÍSTNÍ ŽIVOT (3. 8. 2014)

Je neděle 3. srpna (respektive byla) a jak pravil jeden ze Španělů, dnes se nic nedělá. Jednak teda proto, že je ta neděle, ale taky proto, že jsme večer hráli společenskou hru a jsme všichni tak trochu společensky unavení. Pointa hry je jednoduchá, chodíte s figurkou (figurky nemáme, takže je musel...

Read more...
 
Veletrh iKariéra ČVUT 2016
Thursday, 29 January 2015 00:00
Organizace IAESTE ČVUT Praha pořádá, jako každý rok, Veletrh iKariéra. Letos již po dvacátédruhé budeme hlavními zprostředkovateli pracovních příležitostí pro studenty Českého vysokého učení technického v Praze. Nabízíme tak jedinečnou příležitost nastartovat pracovní kariéru.

 Studentům dáváme možnost setkat se s nejvýznamnějšími českými i zahraničními společnostmi, zajít na odborné přednášky vybraných firem, zkonzultovat...

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 26