Jazykové kurzy v letním semestru 2015/2016 na UPa
Tuesday, 06 October 2015 22:49

Zápis do jazykových kurzů pro studenty UPa na letní semestr 2015/2016!

Registrace na kurzy zde!

Na letní semestr jsme pro Vás připravili jazykové kurzy! 8 lekcí za výhodnou cenu 1 300 Kč na osobu :-). Kdo dokončil jakýkoliv IAESTE jazykový kurz, tak dostává 100 Kč slevu na letošní kurz.

Registrace do jazykových kurzů začíná od 17. 2. 2016 a je možné se do kurzu zapsat až do 27. 2. 2016. Jazykové kurzy začínají od 29. 2. 2016.

Níže je rozepsáno několik nejčastějších otázek, které studenty před přihlášením do kurzu nejčastěji trápí.

V jakých jazycích se můžete zdokonalit?

·         angličtina úrovně středně pokročilý
·         angličtina - konverzace

Hodiny jsou vedeny se zaměřením na konverzaci a nechybí zde ani probírání gramatiky.

Jak dlouho bude trvat lekce?

Každá lekce trvá 120 minut. Případné přestávky a další podrobnosti v průběhu kurzu jsou pouze na domluvě s lektorem.

Co je nutné udělat pro přihlášení do kurzu?

Ve zkratce stačí vyplnit formulář a zvolit si typ požadovaného kurzu. Poté je nutné vyčkat, zdali se kurz naplní alespoň do té míry, aby mohl být otevřen. Minimální počet účastníků na jeden kurz je 5*.

* V tomto případě budeme nuceni kurz zrušit; přihlášení budou informováni mailem nebo sms

Potřebuji na jazykové kurzy nějaké vlastní učební materiály?

Nepotřebujete. Stačí, když si přinesete svojí vlastní hlavu a sešit na poznámky. Lektoři používají pro výuku vlastní materiály.

Obdržím po absolvování nějaký certifikát?

Na konci kurzu obdržíte diplom o absolvování vydaný studentskou neziskovou organizací IAESTE LC Pardubice. Bohužel není v našich silách, abychom vydávali diplomy, které podléhají certifikacím EU.

Co můžu od jednotlivých úrovní čekat?

Angličtina středně pokročilý - prohloubení znalosti gramatiky, rozšíření slovní zásoby, důraz na mluvenou angličtinu; v hodinách se lektor snaží s žáky co nejvíce komunikovat v anglickém jazyce. Předpokládá se, že student zvládá mluvenou angličtinu (alespoň na úrovni A2) na základní témata a je schopen mluvit.

Anglická konverzace - konverzace na zadaná témata. U studentů se předpokládá schopnost komunikovat anglicky alespoň na úrovní A2 až B1 a výše. Pokud máte problém se rozmluvit a gramatika a znalost slovíček vám nedělá problém, tak je tento kurz určen i pro vás.

Kde jazykové kurzy probíhají?

Kurzy probíhají v areálu Univerzity Pardubice. Fakulta ekonomicko-správní, místnost v budově EA-02025

Jak lze kurz zaplatit?

Kurz můžete platit hotově na první nebo druhé lekci nebo převodem na účet IAESTE - FIO banka, č. účtu 2000508882/2010. Do zprávy pro příjemce doplňte vaše jméno a název kurzu

Kde se mám přihlásit?

Vyplněním formuláře se na kurz přihlásíte. Pokud máte zájem o více kurzů, přihlaste se na každý z nich. Pole uvedená tučně musí být vyplněna.